Flatheim Villa

Hovedfasiliteter

  • The lagest option:
  • 4 gjester
  • 2 senger
  • 1 soverom

Sted

    Flatheim Villa tilbyr en jacuzzi og en sauna i nærheten av Likholefossen. Denne boligen består av 10 rom med moderne fasiliteter.

    Det er 4 km fra Vallestadfossen og ca 700 meter fra Fosseheimen Naturpark. Det ligger 20 km fra Balestrand og bare 4 km fra sentrum av Viksdalen. Den private stranden ligger i nærheten.

    Gjester som bor på denne villaen har tilgang til et felles kjøkken. Hoff Pensjonat bussholdeplass ligger ca 50 meter unna. Gjestene kan nyte kanopadling, snø ski og vandring på stedet eller i nabolaget.

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 21:00
    Utsjekking: fra 08:00 til 11:00
    • Barn og ekstra senger
    • Maksimum antall ekstra senger på et rom er 1.

    Romalternativer på Flatheim Villa Viksdalen

    Innsjekking
    Utsjekking
    Gjester
    2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Flatheim Villa Viksdalen Makrodetaljer bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Senger bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde Flatheim Villa Viksdalen Toaletter bilde Flatheim Villa Viksdalen Senger bilde Flatheim Villa Viksdalen Toaletter bilde
    Firemannsrom

    Størrelse: 25 m²

    Sengetype: 2 Single beds

    Mer informasjon +
    Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Vandrerhjemsenger bilde Flatheim Villa Viksdalen Makrodetaljer bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde
    Firemannsrom

    Størrelse: 27 m²

    Sengetype: 2 Single beds eller 1 Queen-Size Seng

    Mer informasjon +
    Flatheim Villa Viksdalen Natur bilde
    Rom med to enkeltsenger

    Størrelse: 9 m²

    Sengetype: 2 Single beds

    Mer informasjon +
    Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Annet bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Fasiliteter bilde Flatheim Villa Viksdalen Skyline bilde Flatheim Villa Viksdalen Senger bilde Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Bekvemmeligheter bilde Flatheim Villa Viksdalen Rom bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde
    Leilighet med ett soverom

    Størrelse: 25 m²

    Sengetype: 2 Single beds

    Mer informasjon +
    Flatheim Villa Viksdalen Folk bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde
    Rom med en king size seng

    Størrelse: 25 m²

    Sengetype: 1 King-Size seng

    Mer informasjon +
    Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde
    Rom med en king size seng

    Størrelse: 17 m²

    Sengetype: 1 King-Size seng

    Mer informasjon +
    Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde Flatheim Villa Viksdalen Eksteriør bilde
    Leilighet med to soverom

    Størrelse: 20 m²

    Sengetype: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Mer informasjon +
    Dobbeltrom

    Størrelse: 9 m²

    Sengetype: 2 Single beds

    Mer informasjon +

    Beliggenheten av Flatheim Villa Viksdalen

    Attraksjoner
    Flotte restauranter
    Transport

    Gjesteanmeldelser om Flatheim Villa Viksdalen

    Her kan du finne bekreftede anmeldelser som brukerne våre la ut på dette nettstedet

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.

    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Prøv på nytt.

    Populære hoteller i Norge

    Takk for påmelding
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Kanadiske dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesisk yuan
    • CZK Tsjekkisk koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Ny israelsk shekel
    • JPY Japansk yen
    • MYR Malaysisk Ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polsk zloty
    • RON Rumensk leu
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudiarabisk rijal
    • SGD Singaporsk dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sørkoreansk won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Sveitsisk franc
    • TRY Tyrkisk lire
    • UAH Ukrainsk hryvnja
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Velg språk
    Sjekk de beste tilgjengelige prisene
    Angi datoene dine for å se priser
    Innsjekking
    Utsjekking
    Gjester
    2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Flatheim Villa Viksdalen